-35%










Сталевий радіатор Protherm 22 500x1200 мм (з бічним під'єднанням)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Protherm 22 виготовлений у сучасному дизайні з комфортною системою підключення. Призначений для використання в закритих системах водяного опалення: для адміністративних, громадських споруд, а також у житлових будинках. Радіатор виготовляється з високоякісної низьковуглецевої холоднокатаної сталі, товщина якої становить 1.25 мм. Protherm 22 спроектований для робочого тиску 10 барів і максимальної температури теплоносія 110 °C. На заводі було успішно проведено випробування гідравлічним тиском у 13 барів для Protherm 22.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 33 кг |
| Виробник | Protherm |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 2173 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Тип радіатора | 22 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 6.24 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 4 809 ₴

