-35%










Сталевий панельний радіатор Protherm тип 22 500x1100 мм (з бічним під'єднанням)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Protherm 22 виготовлений в сучасному дизайні з зручною системою підключення. Він призначений для використання в системах водяного опалення закритого типу: адміністративні, громадські заклади та житлові приміщення. Радіатор виготовлений з високоякісної низьковуглецевої холоднокатаної сталі, товщина якої складає 1.25 мм. Protherm 22 розрахований на робочий тиск у 10 барів та максимальну температуру теплоносія до 110 °C. У заводських умовах із Protherm 22 успішно проводилися випробування під гідравлічним тиском 13 барів.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Protherm |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 1992 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Тип радіатора | 22 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 5.72 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 4 483 ₴

