Топ продаж










Сталевий панельний радіатор Protherm тип 22 500x500 мм (з бічним під'єднанням)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Protherm 22 виконаний у сучасному дизайні із зручною системою підключення. Він призначений для використання в системах водяного опалення закритого типу: адміністративні та громадські будівлі, а також житлові приміщення. Радіатор виготовлений із високоякісної низьковуглецевої холоднокатаної сталі, товщина якої становить 1.25 мм. Protherm 22 розрахований на робочий тиск 10 бар і максимальну температуру теплоносія 110 °C. В заводських умовах з Protherm 22 були успішно проведені гідравлічні випробування під тиском 13 бар.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13.6 кг |
| Виробник | Protherm |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 905 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Тип радіатора | 22 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 2.6 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
- Ціна: 3 804 ₴

