




Радіатор чавунний Viadrus Kalor 3 350/160
Чавунний радіатор Viadrus Kalor 3 350/160 призначений для тепловодних систем центрального опалення з природною і примусовою циркуляцією нагрітої води. Також він підходить для центрального парового опалення, із максимальним робочим надмірним тиском до 0,07 МПа, максимальною робочою температурою не перевищує 110°C, максимальним робочим надмірним тиском 1,6 МПа, а максимальний випробувальний надлишковий тиск становить 2,4 МПа.
Як визначити необхідну кількість радіаторів для моєї площі? Це досить просто. За нашим кліматом, середнє значення становить 1 кВт на 10 м2.
Наприклад, якщо площа приміщення становить 30 м2 , тоді потрібна потужність батарей розраховується за наступною формулою: 30 : 10 х 1 кВт = 3 кВт.
Розглянемо простий приклад (на основі чавунних батарей Viadrus Kalor 3 350/ 160 ), де вихідна потужність одного ребра становить 83 Вт.
Розрахунок кількості радіаторів (щоб дізнатися, скільки радіаторів потрібно, необхідну опалювальну потужність ділимо на потужність однієї секції радіатора): 3000 Вт (3 кВт): 83 Вт = 36,1 ребра.
При наявності склопакетів тепловтрати в середньому знижуються на 10-15%, отже, кількість секцій радіатора може бути зменшена.
Переваги:
- практично необмежений термін служби
- гарантія 20 років на стандартні радіатори
- класичний дизайн
- легкість в обслуговуванні
- відповідає санітарно-гігієнічним стандартам
- регулювання потужності радіатора
- можливість заключної обробки за бажанням клієнта
- можливість зміни потужності
- варіації кріплення
Основні теплові та технічні параметри нагрівальних секцій "Kalor 3"

Монтаж
Для досягнення необхідних теплових потужностей окремих нагрівальних пристроїв важливо дотримуватись правильного розташування під час їх встановлення, а також забезпечити мінімальне перевищення підвіконня.

Для підключення нагрівальних пристроїв типу "Kalor 3" до розподільних труб використовуються прохідні фітинги з зовнішнім різьбленням G5/4“ і з внутрішнім різьбленням G3/8“, G1/2“, G3/4“ і G1“ для ущільнення. При підключенні на торцевій панелі пристрою з лівого боку встановлюються перехідні фітинги з правим різьбленням, а з правого боку - фітинги з розміром 4. Для заглушення ніпельних отворів на протилежній стороні підключення використовуються глухі фітинги (заглушки) з зовнішнім лівим різьбленням G5/4“. Верхня заглушка може мати ексцентрично розташований отвір з різьбленням G 1/4“ для інсталяції повітрозпускача. Рекомендується використовувати автоматичні повітрозпускачі. Перед складанням батарей необхідної кількості секцій потрібно уважно очистити посадкові отвори радіаторних секцій, а з'єднання потрібно герметизувати стандартним ущільненням. Стиск секцій здійснюється крутним моментом мін. 130 Нм, макс. 150 Нм за допомогою сталевих ніпелів. Крутний момент для підтяжки розетки має бути в межах 130 Nm – 150 Nm.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.9 кг |
| Виробник | Viadrus |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.8 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 82.9 Вт |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
| Опресувальний тиск | 30 бар |
- Ціна: 600 ₴
