




Біметалічний радіатор Leonardo 500/100
Біметалічний радіатор Leonardo створений для систем водяного опалення у житлових, громадських та промислових приміщеннях. Цей радіатор виготовлений відповідно до європейських стандартів якості ISO 9001:2000 за допомогою інноваційної технології «лиття під тиском» з алюмінієвого сплаву класу АК12М2. У біметалевих радіаторах застосовується сталевий сердечник, що забезпечує високу міцність конструкції! Збирання секцій проводиться за допомогою якісних сталевих ніпелів та спеціально підготовлених графітових прокладок, що дозволяє радіаторам витримувати значний тиск і температуру протягом тривалого часу без втрати цілісності.
Фарбування радіатора відбувається шляхом занурення у ванну з екологічно чистою фарбою на водяній основі, а на заключному етапі використовується порошкове фарбування (RAL 9016) методом електростатичного напилення, що забезпечує підвищену стійкість до механічних пошкоджень.
Особливості та переваги
- Висока тепловіддача та швидка конвекція
- Стильний та естетичний дизайн
- Стійкість до корозії - алюмінієва частина приладу не контактує з теплоносієм
- Якісне зовнішнє покриття з кількома шарами фарби
- Стійкість до гідроударів
Технічні характеристики
| Модель | Leonardo 500/100 |
| Робочий тиск | 35 бар |
| Макс. температура | 110 °С |
| Теплова потужність | 205 Вт |
| Об'єм води | 0.28 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.71 кг |
| Виробник | Leonardo |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Теплова потужність | 205 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Радіатор, інструкція, гарантійний талон |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Опресувальний тиск | 60 бар |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
- Ціна: 410 ₴/секція
