




Бойлер комбінований Gorenje TGRK 100 LNV9 (для котла)
Водонагрівач комбінованого типу, двоконтурний Gorenje TGRK 100 LN V9 на 100 літрів з мокрим теном і теплообмінником(площа 0.4 м2), призначений для підключення до систем опалення (газовий, твердопаливний котел, електрокотел, тепловий насос). Потужність: 2000 Вт. Кількість Тенів: 1. Час нагріву (від ТЕНа): 3 год. 16 хв. Час нагріву (від теплообмінника з 15 до 35 °C): 24 хв. Монтаж: настінний. Установка: вертикальна. Гарантія на бак - 84 міс. Країна виробник - Сербія.
LN - з лівим підключенням.
Це чудове рішення для нагріву води в будинку, квартирі з кількома точками водозабору.
Комбіновані бойлери є прекрасним доповненням до системи опалення, і використовують для нагріву води електричну енергію, теплову енергію газового або твердопаливного котла, сонячну енергію та інші джерела енергії (теплові насоси).
Особливості:
- Змійовик теплообмінника розташований у верхній частині водонагрівача і призначений для підключення до системи опалення з високими температурами (твердопаливний або газовий котел)
- Завдяки конструкції теплообмінника, розташованого в верхній частині водонагрівача, немає потреби накопичувати гарячу воду по всьому об'єму внутрішньої ємності, натомість пристрій може працювати в режимі проточного водонагрівача, забезпечуючи практично необмежений об'єм води.
- Два джерела енергії — електричний нагрівальний елемент потужністю 2 кВт і теплообмінник можуть працювати одночасно або окремо.
- Можливість установки додаткового датчика (окрема колба) для контролю температури води за допомогою автоматики котла.
- Можливість підключення контуру рециркуляції.
Технічні характеристики теплообмінника.
| Площа теплообмінника: | 0.4 м² (10.5 кВт); |
| Час нагріву від теплообмінника від 15 до 35 °C. | 24 хв. |
| Максимальна температура: | 85 °C |
| Під'єднання до водопроводу: | G 1/2 |
| З'єднання з теплообмінником: | G 3/4 |
| Максимальний тиск: | 9 бар |
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 190 хв |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 935 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид Теплообмінника | Змійовик |
| К-сть Теплообмінників | 1 |
- Ціна: 10 649 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці


