




80 л. Бойлер Gorenje GBF 80 V9 (сухий тен)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР В УКРАЇНІ
Електричний водонагрівач Gorenje GBF 80 V9 на 80 літрів із сухим ТЕНом. Потужність: 1400 Вт (2 х 0.7 Вт). Тип керування: механічне. Час нагрівання: 3 год. 40 хв. Споживання електроенергії [kWh/24h]: 6,63. Спосіб монтажу: настінний/вертикальний. Країна виробник: Сербія. Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії на електричні елементи + 10 років на бак.
Комплектація: зворотно-запобіжний клапан, кріпильна планка, гарантійний талон з інструкцією по експлуатації.
* Виробник не надає електричний шнур для підключення!
Чудовий вибір для сім'ї з 2-3 осіб (при помірному використанні).
Залишились питання щодо товару, чи необхідна допомога? Напишіть у месенджер (клац):
![]() | ![]() |
Інші моделі:
✅ Gorenje GBF 50 V9 на 50 ллітрів - 7556 грн. (для 2-х осіб при помірному використанні).
✅ Gorenje GBF 100 V9 на 100 ллітрів - 9083 грн. (для 3-4 осіб при помірному використанні).
Особливості:
- 2 незалежних сухих ТЕНи по 700 Вт. Якщо один тен виходить з ладу, залишається працювати другий.
- Робочий тиск: 9 бар;
- Високоякісна екологічна теплоізоляція з товщиною від 17 мм, що забезпечує мінімальні втрати тепла та економне споживання електроенергії;
- Магнієвий анод. Як додатковий захист від жорсткої води та накипу;
- Економічний режим нагріву (±55°C);
- Режим "Антизамерзання". Особливо актуально, якщо температура в приміщенні падає до ± 10°C.
Монтажні розміри:

Рекомендації щодо сервісного обслуговування:
- Щорічно перевіряйте стан магнієвого аноду. У разі незначного зносу, замінюйте його раз на 24 місяці (обов'язково для дії гарантії на водонагрівач).
- Регулярно перевіряйте запобіжний клапан і переконайтеся, що він не заблокований.
- Не менше одного разу на рік проводьте огляд та очищення від накипу та інших нальотів внутрішніх стінок баку і ТЕНа.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
Інструкція електричного водонагрівача Gorenje GBF 80 V9 (735711), каталоги, сертифікати:
| Gorenje GBF 80 V9 (735711) - Посібник користувача |
| Gorenje GBF 80 V9 (735711) - Сертифікат відповідності (якості) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 250 хв |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 771 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 9 814 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці










