




Бойлер Nova Tec Standard NT-S 100 (мокрий тен)
Nova Tec Standard NT-S 100 - накопичувальний електричний водонагрівач з "мокрим" нагрівальним елементом, який з легкістю забезпечує постійну подачу гарячої води в квартирі, приватному будинку або на дачі. Ергономічний вигляд, продумана конструкція, використання якісних матеріалів, енергоефективність та добрі експлуатаційні характеристики є основними перевагами цієї моделі.
Цей бойлер оснащений надійним мідним нагрівальним елементом італійського виробництва, адаптованим до місцевих умов, що гарантує стабільну роботу водонагрівача навіть при коливаннях напруги або недостатньому живленні. Потужність ТЕНу в 1500 Вт забезпечує швидке нагрівання, яке відбувається автоматично. Нагрівальний елемент має відмінні антикорозійні властивості й захищає пристрій від перегріву, регулюючи тиск в середині бойлера.
Водонагрівач спроектовано з використанням інноваційної системи "Антимікс", що виключає можливість змішування гарячої та холодної води, запобігаючи різким змінам температури води та підвищуючи ефективність використання гарячої води.
Технічні характеристики
| Модель | NT-S 50 | NT-S 80 | NT-S 100 |
| Об'єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 6 бар | ||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||
| Максимальна температура нагрівання | 77 °С | ||
| Потужність електричного нагрівника | 1200 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт |
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1200 Вт | 1 х 1500 Вт | 1 х 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | ||
| Клас енергетичної ефективності | C | C | D |
| Час нагріву від 15 °С до 65 °С | 160 хв. | 206 хв. | 258 хв. |
Габаритні розміри

| Модель | Об'єм | Висота | Діаметр | Вага |
| NT-S 50 | 50 л | 567 мм | 461 мм | 17 кг |
| NT-S 80 | 80 л | 748 мм | 461 мм | 21 кг |
| NT-S 100 | 100 л | 929 мм | 461 мм | 26 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Tec |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 77 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Особливості | Титанова емаль, пінополіуретанова теплоізоляція, температура нагріву води: 77 ºС, система "Антімікс", магнієвий анод |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Комплектація | Бойлер, запобіжний клапан, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 929 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 5 100 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці

