




80 л. Бойлер Gorenje OGB 80 SM/V9 (сухий тен)
Gorenje OGB 80 SMV9 - це компактний водонагрівач, який вирізняється сучасними технологіями, інтегрованими в нагрівальні елементи. Прилад оснащений електронним контролером зі сенсорним РК-дисплеєм, а також трубчастими нагрівальними елементами, що поміщені в металеві захисні трубки нагрівального фланця. Захисні трубки та резервуар обладнано якісним емальованим покриттям, а в поєднанні з магнієвим анодом забезпечують чудовий антикорозійний захист, зменшують утворення накипу та полегшують обслуговування пристрою.
Водонагрівач має функцію відстеження і запам’ятовування звичок користувача, який самостійно за певний час визначає оптимальний режим роботи, що дозволяє мінімізувати витрати енергії для задоволення потреби користувача. Протягом тижня водонагрівач запам’ятовує моменти, коли протягом дня споживається найбільша кількість гарячої води або коли спостерігається пік її споживання. Прилад використовує зібрані дані, щоб активуватися та вчасно нагріти воду, перш ніж вона стане необхідною користувачу.
Особливості та переваги
- Вертикальна установка на стіні
- Високоякісна теплоізоляція для зменшення втрат тепла
- “Сухий тен”
- Бак виготовлений з якісної листової сталі, покритої емаллю при температурі 850 °C
- Магнієвий анод для додаткового антикорозійного захисту резервуара
- Температуру води можна встановлювати до 85 °C
- Великий діаметр нагрівального фланця (100 мм) для зручного чищення та обслуговування
- Легке встановлення та догляд
Технічні характеристики
| Модель | OGB 80 SMV9 | OGB 100 SMV9 | OGB 120 SMV9 | OGB 150 SMV9 |
| Об’єм | 80 л | 100 л | 120 л | 150 л |
| Номінальний тиск | 9 бар | 9 бар | 9 бар | 9 бар |
| Ступінь захисту | IP 24 | IP 24 | IP 24 | IP 24 |
| Макс. температура нагріву | 85 °С | 85 °С | 85 °С | 85 °С |
| Потужність електричного нагрівача | 2000 Вт | 2000 Вт | 2000 Вт | 2000 Вт |
| Потужність нагрівальних елементів | 2 х 1000 Вт | 2 х 1000 Вт | 2 х 1000 Вт | 2 х 1000 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В/50 Гц | 230 В/50 Гц | 230 В/50 Гц | 230 В/50 Гц |
| Номінальний струм | 8,7 A | 8,7 A | 8,7 A | 8,7 A |
| Клас енергетичної ефективності | B | C | С | С |
| Час нагрівання від 10 до 65 °С | 2 год. 37 хв. | 3 год. 16 хв. | 3 год. 55 хв. | 4 год. 54 хв. |
| Габаритні розміри | ||||
| Висота | 830 мм | 975 мм | 1130 мм | 1345 мм |
| Ширина | 500 мм | 500 мм | 500 мм | 500 мм |
| Глибина | 512 мм | 512 мм | 512 мм | 512 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага нетто/брутто/з водою, кг | 36/39/116 | 41/44/141 | 46/49/166 | 52/56/202 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 130 хв |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 512 мм |
- Ціна: 18 240 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт. у коробці





