Кошик
216 відгуків
-15% на Бойлери Ariston. Промокод: teplo | (098) 710 97 75Детальніше...
+380 (98) 710-97-75
+380 (66) 101-28-06
02000, вул.Олеся Бердника, Станкозавод, Корпус N, Київ, Україна
ТеплоDім - Народний гіпермаркет.
Залишити відгук

Як обрати газовий котел для квартири ?

Як обрати газовий котел для квартири ?

Вибір газового котла для квартири є важливим завданням, і має свої особливості порівняно з котлом для приватного будинку. Ось деякі кроки, які ви можете врахувати:

 1. Потужність котла: Розрахуйте площу приміщення, рівень теплоізоляції, кількість радіаторів опалення, теплу підлогу, м2 (за наявності) та кількість водорозбірних точок. На основі отриманих даних підбирається котел та його потужність.
 2. Тип котла: В 2024 році є два основних типи газових котлів : конденсаційні та атмосферні (димохідні). Конденсаційні котли зазвичай є більш ефективними, але вони можуть вимагати спеціального вентиляційного обладнання та додаткових вимог під час експлуатації в багатоповерховому будинку з колективним димоходом.
 3. Ефективність: Приділіть увагу коефіцієнту ефективності котла. Чим вищий ККД, тим менше газу буде витрачатися на опалення.
 4. Функціональність: Врахуйте функції, які можуть бути корисними для квартири, такі як програмування температури, можливість регулювання витрати газу, а також можливість підключення до "розумних" систем опалення.
 5. Розмір та вага: Врахуйте обмежений простір у квартирі та переконайтеся, що обраний котел може бути легко встановлений в існуючому просторі.
 6. Безпека: Переконайтеся, що газовий котел відповідає всім стандартам безпеки та має вбудовані системи захисту.
 7. Бренд та обслуговування: Віддайте перевагу відомим брендам, які мають репутацію за високу якість. Також переконайтеся, що обслуговування та запчастини легко доступні в вашому регіоні.
Інші статті
 • Як вибрати Чавунний твердопаливний котел для будинку?
  Вибір чавунного твердопаливного котла для будинку є непростим завданням для більшості власників житла, оскільки від цього в перспективі залежить ефективність опалення та гарячого водопостачання вашого будинку. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального чавунного котла.
 • Як вибрати електричний котел для будинку?
  Вибір електричного котла для будинку чи то квартири є непростим завданням для більшості власників житла. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального електричного котла для забезпечення комфортного та ефективного опалення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner