Кошик
217 відгуків
+380 (98) 710-97-75
+380 (66) 101-28-06
02000, вул.Олеся Бердника, Станкозавод, Корпус N, Київ, Україна
ТеплоDім - Народний гіпермаркет.
Залишити відгук

Як правильно вибрати водонагрівальну техніку для дому

Як правильно вибрати водонагрівальну техніку для дому

Як правильно вибрати водонагрівальну техніку для дому.

Вам необхідно купити бойлер для сім'ї, не проблема, головне визначитися для чого він Вам потрібен так як асортимент серед водонагрівачів дуже широкий.
Для початку необхідно визначитися, яким чином буде нагріватися вода в бойлері. Вибір способу нагріву води: електричний (воду бойлера електричний тен нагріває), непрямого нагріву (вода в бойлері нагрівається через теплообмінник, через який проходить гаряча вода опалювальної системи, фактично воду в бойлері прогріває котел, дуже зручно за наявності твердопаливного котла), газове (нагрів води бойлера відбувається через спалювання газу, наявним прикладом буде модель водонагрівача Арістон SGA) і комбіновані (це поєднання двох попередніх способів прогріву води, а саме електричним теном та непрямого нагріву, головне в тому, що нагрівати воду можна як одним з цих способів так і одночасно двома, що дуже зручно в різні опалювальні сезони)
Після вибору способу нагріву води в баці бойлера, якщо це накопичувальний бойлер, необхідно вибрати місткість бака бойлера. Розрахунок дуже простий, якщо у вашій сім'ї п'ять осіб, то для того щоб прийняти душ подрят досить вибрати 100 літровий бойлер, для чотирьох членів сім'ї достатньо буде 80-ти літрового бойлера, і зазвичай для трьох осіб достатньо 50-ти літрів гарячої води для душу (про прийняття ванни річ не йде так 80 літрів гарячої води Ви витратите на наповнення ванни, після чого доведеться знову чекати гарячу воду).
Накопичувальні бойлери 30 і менше літрів в основному використовуються як кухонні варіанти, для того щоб промити посуд, якщо котел не вписується в Ваш інтер'єр над мийкою в кухні, є моделі які можна змонтувати під мийкою і заховати в тумбочці.
Варто звернути увагу також на проточні водонагрівачі, які стануть кожному службу. Зручно те що проточні водонагрівачі прогрівають воду відразу, їм не потрібен час для нагрівання великого обсягу води, і також як електричний, тобто з допомогою Тена прогрів води і газовий, простими словами газова колонка.
Проточный водонагреватель стоит выбрать под личные потребности и возможности монтажа, газовые колонки в основном монтируются в кухне для получения горячей воды и выбирать стоит дымоходную колонку при наличии дымохода или турбированную колонку в случае отсутствия дымоходного канала, но в таком случае монтаж турбированной газовой колонки необходимо проводить на стену через которую есть возможность вывести трубу на улицу. Что делать в случае, если нет возможности провести газа, если это жилье без возможности использовать газ, есть возможность приобрести электрический проточный водонагреватель, замечательными примерами будут или Vaillant или дешевый вариант Атмор. При выборе электрического проточного водонагревателя необходимо учесть мощность ТЭНов, что влияет на нагрузку электросети, и производительность самого водонагревателя, сколько литров горячей воды мы получим на выходе за минуту времени, такие проточники дают от 2 до 7 литров в минуту, но прогретую на определенную величину воду .
Також варто відзначити, що бойлери можуть бути як з сухим теном (у спеціальному рукаві який захищає тен від впливу води), так і мокрим (тен занурене у воду), такі бойлера відрізняються в першу чергу вартістю, бойлер з сухим теном дорожче водонагрівача з мокрим теном .

Інші статті
  • Як вибрати Чавунний твердопаливний котел для будинку?
    Вибір чавунного твердопаливного котла для будинку є непростим завданням для більшості власників житла, оскільки від цього в перспективі залежить ефективність опалення та гарячого водопостачання вашого будинку. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального чавунного котла.
  • Як вибрати електричний котел для будинку?
    Вибір електричного котла для будинку чи то квартири є непростим завданням для більшості власників житла. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального електричного котла для забезпечення комфортного та ефективного опалення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner