Кошик
215 відгуків
-15% на Бойлери Ariston. Промокод: teplo | (098) 710 97 75Детальніше...
+380 (98) 710-97-75
+380 (66) 101-28-06
02000, вул.Олеся Бердника, Станкозавод, Корпус N, Київ, Україна
ТеплоDім - Народний гіпермаркет.
Залишити відгук

Особливість газових котлів модельного ряду ТМ Арістон

Особливість газових котлів модельного ряду ТМ Арістон

Особливість газових котлів модельного ряду ТМ Арістон

Новий модельний ряд котлів ТМ Арістон дозволяє досягнути максимального рівня комфорту в приміщені при мінімальному споживанні газу та максимальній ефективності.

Вмонтований в котел цифровий дисплей управління, за допомогою якого йде контроль за роботою котла. Дисплей інформує споживача про стан котла за допомогою текстового рядка. Нова функція дозволяє користувачеві переглядати корисну інформацію, яка стосується коректної роботи котла. Котли надзвичайно прості в роботі і володіють чудовою гнучкістю при установці, вони компактні і мають ряд корисних конструктивних особливостей для монтажника. Газові котли ТМ Арістон однаково підходять як для нового монтажу, так і для заміни старого котла на новий без реконструкції системи опалення.

Модельний ряд нових котлів складається із Genus, Genus Premium, Clas, Clas Premium, Egis. Котел Genus має багатофункціональний цифровий дисплей. На панелі дисплея знаходиться регулятор температури опалення, регулятор температури гарячої води, функція «auto», кнопка «info», «комфорт», «меню». Перевагами дано моделі – це постійний контроль роботи котла, відсутність недійсних викликів, менше дзвінків у сервісний центр, легкий доступ до параметрів та їх налаштування, легке налаштування двох температурних зон.

Модель котла Clas на панелі управління має такі функції як: «комфорт», «auto», регулятори опалення та гарячої води, манометр, індікатор «комфорт», червоний індикатор блокування.

Найпростіша модель даного ряду – це Egis. Дисплей котла має індикатора температури, індикатор включення, манометр, регулятори опалення та гарячої води.

Кнопка «info» на панелі управління показує користувачу інформацію, яка пояснює стан важливих параметрів роботи. Ця функція дозволяє користувачеві правильно експлуатувати котел, доступ до інформації роботи котла в будь-який момент.

Функція «auto» - дисплей показує різні конфігурації залежно від того, які прилади підключені до котла (термостат, кімнатний датчик, зовнішній датчик, клімат-менеджер). У момент пуску котла потужність зменшується до 30% від максимальної на 3 хвилини, і збільшується поступово згідно кривої модуляції до досягнення заданої температури Через 40 хвилин роботи, якщо задана температура в кімнаті не досягнуто, потужність котла переходити на максимум.

Повільна модуляція активується, якщо період від останнього вимикання коротше 4:00 (останній запит від кімнатного термостата або клімат-менеджера). Після визначення полум'я потужність падає до 30% від максимальної і в протягом 5 хвилин піднімається до максимального значення.

Примусова модуляція активується, якщо розпал відбувається одразу після досягнення заданої температури. Після визначення полум'я, котел переходити в режим мінімальної потужності на 3 хвилини. Після цього протягом 5 хвилин потужність піднімається до максимального значення та працює в режимі стандартної модуляції. Якщо полум'я не гасне протягом 40 хвилин в режимі опалення та вимірювана температура подачі нижче заданої на 10 ° C, котел форсує потужність до максимального абсолютного значення, поки температура подачі не підніметься до заданої мінус 2 ° C, після цього котел повертається до колішніх налаштувань.

Функція « комфорт» гарантує користувачеві комфортні умови по ГВП (гаряча вода протягом 5 с.) В режимі ГВП постійно вимірюється температура датчиком NTC і датчиком протоку, що дозволяє точно підтримувати задану користувачем температуру. Періодичний підігрів води використовується для підтримки заданої температури.

Отже, перевагами модельного ряду ТМ Арістон є:

 • Котел розроблений з урахуванням останніх вимог за рівнем шуму в режимі експлуатації.
 • Довговічність котла за рахунок зменшення стресової роботи при розпалі полум'я.
 • Компактні розміри дозволяють з легкістю замінити старі котли.
 • Доступність до всіх компонентів котла при ремонті без додаткового монтажу панелі.
 • Збільшений, розширений бак до 8 л всього модельного ряду.
 • Котел обладнаний спеціальною системою проти замерзання.
 • Адаптація до підключення сонячних панелей.

Нова серія котлів Арістон пропонують покупцям надійне і просте управління, більше тепла за менші витрати.

 

Інші статті
 • Як вибрати Чавунний твердопаливний котел для будинку?
  Вибір чавунного твердопаливного котла для будинку є непростим завданням для більшості власників житла, оскільки від цього в перспективі залежить ефективність опалення та гарячого водопостачання вашого будинку. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального чавунного котла.
 • Як вибрати електричний котел для будинку?
  Вибір електричного котла для будинку чи то квартири є непростим завданням для більшості власників житла. Ця стаття розкриє  всі ключові аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального електричного котла для забезпечення комфортного та ефективного опалення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner