




Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 1 - VORTEX/GM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 1 - VORTEX/GM

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися кур'єрськими послугами "Нова Пошта". Будь ласка, попередньо перевірте наявність товару на складі у менеджера. |
Електронасоси Pedrollo TOP-VORTEX/GM призначені для відкачування брудної води, яка не має агресивного впливу на матеріали насоса. Конструктивні особливості забезпечують простоту експлуатації та безпечну роботу завдяки належному охолодженню мотора і подвійному ущільненню вала. Ці насоси ідеально підходять для домашнього використання, виведення забрудненої води, спорожнення резервуарів, відкачування побутових стоків, а також для спорожнення колекторів із твердими частинками розміром до Ø 25 мм.
Продуктивність
- Подача до 140 л/хв (8.4 м³/год)
- Напір до 7 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 3 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C (тимчасово до +90 °C протягом 3 хвилин)
- Пропуск твердих частинок у зваженому стані до 25 мм
- Мінімальний рівень осушення: 25 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
- Кабель живлення довжиною 5 м
- Поплавковий вимикач
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага

Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 8.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 288 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 9 800 ₴



