




Багатоступінчастий занурювальний насос Pedrollo TOP MULTI 4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Багатоступінчастий занурювальний насос Pedrollo TOP MULTI 4

Кожен покупець інтернет-магазину «ТеплоDim» має можливість самостійно забрати товар у пункті самовивезення: м. Львів, або скористатися послугами "Нова Пошта". Перед відвідуванням уточнюйте наявність товару на складі у менеджера. |
Електронасоси Pedrollo TOP MULTI призначені для транспортування чистої води та рідин, які не мають агресивного впливу на матеріали насоса. Завдяки своїй високій продуктивності та надійності, вони ідеально підходять для побутового водопостачання з резервуарів, баків або досить глибоких колодязів, а також для забору дощової води з водойм для ручного поливу або живлення зрошувальних систем.
Продуктивність
- Подача до 80 л/хв (4.8 м³/год)
- Напір до 52 м
Експлуатаційні обмеження
- Глибина занурення до 10 м (з кабелем електроживлення відповідної довжини)
- Температура рідини до +40 °C
- Мінімальний рівень осушення: 35 мм
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
Базова комплектація
- Кабель живлення завдовжки 10 м
- Поплавковий вимикач
- Антивібраційні ніжки
- Штуцер Ø 35 мм
- З'єднувальна муфта з клапаном
Робочі характеристики та технічні дані


Розміри та вага



Споживаний струм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 52 м |
| Пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 415 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 19 208 ₴





