Корзина
91 отзыв
ТеплоDім
+380987109775

Переваги та недолі електричних котлів.

Електричні котли працюють за тим же принципом, що і традиційні газові котли, за винятком того, що вони використовують електрику для нагрівання води, а не газ...

24.01.20

Електричні котли працюють за тим же принципом, що і традиційні газові котли, за винятком того, що вони використовують електрику для нагрівання води, а не газ. Це робить їх ідеальним варіантом для об'єктів, які мають обмеження для встановлення газових котлів.

Переваги електричних котлів.
Електричні котли набагато компактніші, ніж їх газові колеги, оскільки вони не потребують димоходу. Це також дозволяє забезпечити більшу гнучкість у розташуванні котла, оскільки близькість до випускної стінки не є вимогою.
 
Електричні нагрівачі накопичують електроенергію в періоди, що не мають піку електроенергії, а потім випромінюють це тепло у вашому будинку на наступний день.
 
 Одним з найважливіших показників попиту на електричні котли є їх енергоефективність, що становить 99% для кінцевого користувача, оскільки вони не вимагають спалювання добувного палива, такого як от газ або нафта для отримання тепла, утримують його довше, за рахунок відсутності відпрацювання газів та димоходу.
 
Той факт, що електричний котел не потребує окремого димоходу або димоходу для викидів відходів, означає, що його початкові витрати на установку дешевші, ніж для газового котла. Якщо у вашій власності немає мережевого газопостачання, вартість встановлення електричного котла значно менша, ніж встановлення газових труб.
 
Оскільки вони містять дуже мало механічних частин, електричні котли потребують незначного обслуговування, як будь-який електроприлад. Часто це лише випадок ремонту котла, якщо з ним є проблема, а не послідовне обслуговування.
 
 З мінусів електричних котлів, обмеження в кількості води, яку вони можуть нагріти за певний відрізок часу. Це означає, що, якщо Ви потребуєте нагрівання великого об’єму води за більш короткий термін,  або площа обігріву значних розмірів (приватний будинок/промислове приміщення і т.д.), краще обрати звичайні газові котельні системи.
 
 Хоча самі електричні котли вважаються екологічно чистими, оскільки вони не виділяють відходи газів, існує побоювання, що початковий процес виробництва електроенергії в першу чергу створює стільки ж забруднення, як система газових котлів.
 
Оскільки вони працюють виключно на електроенергії, електричні котли чутливі до відключення електроенергії. Якщо живлення до вашої оселі згасне, це може залишити вас без гарячої води на кілька годин або, у віддалених районах, навіть дні.

Другие новости