Корзина
89 отзывов
ТеплоDім
+380987109775

Чому саме Viadrus U 22?

Вибір твердопадивного котла для Вашого житла.

03.02.15

Чому тведопаливний чавунний котел viadrus hercules u 22

Viadrus Hercules U 22 – це твердопаливний котел виготовлений з якісного чеського чавунна, який може прогрівати воду в опалювальній системі спалюючи кілька видів твердого палива, але основними вважаються: деревина, вугілля та кокс. Як альтернативне пальне можна використовувати деревну тріску, брикет чи пелети. Потужність буде змінюватися прямо пропорційно калорійності палива що використовуватиметься.
Відмінність моделі Hercules u22 D (модифікація для спалення дерева) від Hercules u22 C (модифікація для спалення вугілля) тим, що має збільшене завантажувальне вікно, але в свою чергу має менший показник по потужності самого котла. Велике завантажувальне вікно дає можливість спалювати в котлі великі бруски дерева, що в свою чергу дуже зручно.
Котли Віадрус в Україні користуються високою популярністю на протязі багатьох років за рахунок своєї надійності та якості.
Котел viadrus u 22 являється універсальним твердопаливним котлом: швидко обігріє Ваш будинок, або службове приміщення. Котел виадрус використовувати в системах з примусовою циркуляцією (із циркуляційним насосом) так і з природною циркуляцією. Універсальність Hercules U22 C / D грунтується на можливості його адаптації від твердопаливною версії в газово / рідкопаливну. Він має довгий цикл життя, низькі вимоги щодо тяги димаря і легкість управління - елементи регулювання включають лише заслінку димового каналу і регулятор тяги для контролю за надходженням повітря, необхідного для згоряння.
Переваги котлів Віадрус Ю 22
— довговічність чавунного теплообмінника;
— просте управління і експлуатація;
— можливість переобладнання на рідке та газоподібне паливо;
— низькі вимоги щодо тяги;
— можливість спалювання деревини з вологістю до 25%;
— широкий діапазон потужностей в залежності від кількості секцій.

Другие новости