Корзина
89 отзывов
ТеплоDім
+380987109775

Твердопаливний котел GORENJE ECO HEAT UN – найкращий вибір для систем центрального опалення

На ринку опалювальних систем появилась новинка - котли на дровах від Gorenje. Європейська якість за доступними цінами!

28.11.14

На ринку України появився твердопаливний котел ТМ Gorenje. Чавунний котел працює за рахунок дров та кам’яного вугілля. Котел має сучасний дизайн. Великі дверцята для закидання палива добавляють зручність у його використанні. Надійна конструкція є гарантією його довгої, ефективної роботи. Котел на дровах ТМ Gorenje можна використовувати у відкритих системах , має контролер тяги, серійно вбудований термоманометр та запобіжний клапан, високий коефіцієнт корисної дії (до 67,5 / 76, 6%).  Потужність на виході регулюється від  13 до 53 кВт . Виробник дає  гарантію на корпус котла до 5 років, а на комплектуючі  до 2-х років.

Котли Gorenje порівняно з іншими твердопаливними котлами мають ряд переваг, а саме: низькі вимоги до тяги в димохідній системі, регулювання потужності котла, можливість спалювання дров з вологістю 20~25, охолодження решіток водою, чавунний теплообмінник з трьохходовою конструкцією для циркуляції газів, простий монтаж кожуха прямо в котельні, довгий термін експлуатації, наявність фланців з різьбою для  легкого монтажу.  Простота в обслуговуванні і догляду за котлом.

Чавунні котли Gorenje являються джерелом дешевого тепла,   характеризуються високою ефективністю, економічністю, екологічністю та  довговічністю. Котел відповідає всім європейським екологічним стандартам. 

Другие новости